10 2017
0

Czyszczenie dywanów - Bydgoszcz.

Wpis przeglądano 26 razy.

Czyszczenie dywanów - Bydgoszcz.

Oferta naszej firmy usługowej to czyszczenie dywanów wykładzin i tapicerek. Usługi te wykonujemy już od wielu lat. Mamy na tym polu duże doświadczenie, które pozwala nam podejmować się w najtrudniejszych wyzwań. Czy to będą zabrudzenia po napojach i posiłkach czy też odzwierzęce albo zanieczyszczenia wniesione z zewnątrz na butach - poradzimy sobie ze wszystkim. Oferta nasza skierowana jest głównie do mieszkańców Bydgoszczy i najbliższych okolic miasta. Zlecenia wykonujemy odkurzaczem piorącym Puzzi 100 firmy Karcher, który umożliwia nam ekstrakcyjne pranie dywanów tapicerek i wykładzin. Doświadczenie pokazuje, że jest to najbardziej efektywna metoda pozbywania się zanieczyszczeń z tkanin podłogowych i jednocześnie pozwala ona na maksymalne odciągnięcie wilgoci z czyszczonej tkaniny co umożliwia szybkie jej dosuszenie i zapobiega niekorzystnym zmianom w leżących pod dywanami podłogach oraz materiałach użytych do wypełniania tapicerek. Nie butwieją one ani nie ulegają zapleśnieniu. Metoda ta jest również bardzo dobrym sposobem na ograniczenie ilości alergenów w naszym otoczeniu. Dzięki niej skutecznie usuwamy kurz i znajdujące się w nim roztocza oraz ich odchody, pyłki kwiatów, zarodniki grzybów, oraz sierść zwierząt czyli powszechnie występujące w naszych mieszkaniach i domach czynniki alergenne. Każdą usługę prania dywanów i tapicerek poprzedzamy sprawdzeniem czy dana tkanina nie odbarwi się po kontakcie ze środkiem czyszczącym. Jest to tak zwana próba kolorystyczna. Każdorazowo także przed praniem ekstrakcyjnych dokładnie odkurzamy oczyszczoną tkaninę. Jeżeli okazuje się to konieczne wykonujemy dwa przejścia czyszczące lub stosujemy odplamiacze. Wszystkie środki piorące, których używamy są bezpieczne dla ludzi i zwierząt i posiadają Atest PZH oraz rekomendację firmy Karcher. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji o czyszczeniu dywanów, tapicerek i wykładzin metodą ekstrakcyjną oraz galerię naszych realizacji. Zapraszamy.

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 0
 • Wyświetleń: 26
 • CTR: 0%
 • Data dodania: 03 10 2017
 • Ocena:

  Ocena: 10.0/10 (1 głos)

Czyszczenie dywanów - Bydgoszcz.
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Pranie wykładzin warszawa

  Przedsiębiorstwo Komplex Cleaning Service specjalizuje się w profesjonalnym czyszczeniu tapicerek meblowych w domach prywatnych, a także w dużych przedsiębiorstwach. Bogata oferta świadczonych usług oraz wysoki poziom usług są gwarancją zadowolenia każdego Klienta, któr ... szczegóły wpisu »

 • Prace sprzątające - dywany Łódź

  W ramach naszych działań realizujemy prace sprzątające na terenie województwa łódzkiego. Proponujemy wykonanie prac sprzątania z użyciem bezpiecznych dla ludzi oraz zwierząt specyfików czyszczących. W obrębie naszych działań umożliwiamy używanie jakościowych urządzeń. U ... szczegóły wpisu »

 • Odkurzacze: informacje, opinie, zdjęcia

  Serwis Dobre-Odkurzacze. pl zadedykowany jest odkurzaczom osiągalnym na polskim rynku. Dobre-Odkurzacze. pl to obszerny zakres informacji obejmującej odkurzacze zarówno workowe jak i bezworkowe, z funkcją prania i automatyczne. Odnajdziecie tu pomiędzy innymi: opisy odk ... szczegóły wpisu »

 • Sprzątanie grobów- mortus.pl

  O ile przebywasz daleko od cmentarza gdzie spoczywa ktoś spośród twojej rodu ewentualnie nadzwyczaj Ci krewna postać natomiast nie masz możliwości przyjazdu często na grób martwej osoby- służymy pomocną. Firma Mortus od wielu lat dogląda o nagrobki na cmentarzach w cały ... szczegóły wpisu »

 • Sprzątanie biur warszawa

  Sprzątanie pomieszczeń, ile osób miało problem z posprzątaniem dużych metraży. Dziś to przeszłość, bowiem istnieje firma sprzątająca, która kompleksowo zajmie się każdym przypadkiem. Sposób sprzątania dobierany jest indywidualnie zgodnie z życzeniem klienta dzięki czemu ... szczegóły wpisu »

 • NetSerwis

  Każdy z nas chce mieć czysto w domu, jednakże nie każdy ma tyle czasu by porządkować, w związku z tym oferujemy niezawodną, zawodową jednostkę sprzątającą Net–Serwis Sp z o. o. Firma nie tylko zajmuje się sprzątaniem domów, ale także oferujemy kompleksowe usługi dla duż ... szczegóły wpisu »

 • Wywóz mebli Katowice

  Czasami istnieją takie chwile, jak niespodziana scheda. Poza kwestiami wzruszającymi, takie zdarzenia w kółko Macieju budują lawinę zobowiązań. Willa lub mieszkanko które zapisała nam uwielbiana ciocia, to dniami i nocami pierwocina bezkresnych remontów i sporo zagadnie ... szczegóły wpisu »

 • Pralnia dywanów Szczecin Gunar

  GUNAR oferuje najlepsze czyszczenie dywanów na terenie Szczecina. W sytuacji gdy macie jakiś poplamiony dywan, jesteśmy gotowi go wyczyścić. Nie wystraszy nas plama z ketchupu na twoim ulubionym dywanie, albowiem mamy sporą eksperiencję w tej dziedzinie. Czyszczeniem dy ... szczegóły wpisu »

 • Wywóz gruzu Legnica

  Interes Wywieziemy Gruz- Posprzątamy składa ofertę wynajmu kontenerów kategorii MULDA. Firma świadczy usługi w zakresie wywozu gruzu, ziemi, pozostałości budowlanych, resztek remontowych. Przedsiębiorstwo pracuje na terenie miejscowości takich jak: Jawor, Legnica, Chojn ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Aquafen - to profesjonalny, wartościowy spis polskich stron internetowych w jednym miejscu. Zapraszamy.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 7503 stron internetowych w 15 kategoriach i 468 podkategoriach. Gości online 25. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Aquafen posiada aktualnie:
  IP: 8,470,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator