03 2015
0

Uprawnienia na Motorówkę

Wpis przeglądano 115 razy.

Uprawnienia na Motorówkę

Jeśli chcesz zakosztować obłędne przeżycia w trakcie jazdy motorówką to koniecznie musisz zrobić kurs sternika motorowodnego i radiooperatora VHF. Firma Bombram oferuje jedyny w swoim rodzaju kurs teoretyczny on-line, gdzie zdołasz uzyskać patent sternika motorowodnego, który jest obowiązkowy miedzy innymi do: poruszania się motorówkami a także kurs na uprawnienia radiooperatora VHF. Nowatorska forma przedmiotowych szkoleń daje możliwość nabycia umiejętności praktycznych poprzez całodniowe pływanie ekskluzywną łodzią motorową. Szkolenia realizowane są przez wyśmienitych ekspertów, mających kompletną wiedzę z zakresu prawa morskiego i przepisów wodnych a ponadto mają właściwe kompetencje i patenty takie jak: egzaminator motorowodny oraz kilkadziesiąt dni praktyki żeglarskiej na deskach jednego z najdłuższych na kuli ziemskiej żaglowców - STS Dar Młodzieży i dużo innych. Po zakończeniu tego szkolenia kursant nabędzie umiejętność między innymi: cumować różnymi metodami. Nabycie tak całościowych i profesjonalnych kwalifikacji zapewnia ci perspektywę wypłynięcia w urokliwy i bezpieczny rejs ze znajomymi. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 5
 • Wyświetleń: 115
 • CTR: 4.35%
 • Data dodania: 08 03 2015
 • Ocena:

  Ocena: 4.4/10 (9 głosów)

Odwiedziny yahoo 29 Odwiedziny googlebot 8
Uprawnienia na Motorówkę
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Szkolenia specjalistyczne

  Centrum Szkoleń Inżynierskich - najbardziej rozbudowane Centrum Szkoleń w Polsce organizuje kursy z tematyki sieci przemysłowych, automatyki, sensoryki.Oferuje kursy dokształcające z następujących motywów: podstaw pneumatyki, elektrohydraulika, projektowanie i symulacja ... szczegóły wpisu »

 • Emisja głosu - prezentacje, wizerunek

  W strefie COACHZONE coaching jest rozmową, która sama w sobie ma znaczenie, jest procesem rozpoczynającym zmianę. Coaching to profesjonalne wsparcie osobistego i zawodowego wzrostu oraz rozwoju. Pracujemy w zespole coachów certyfikowanych w zakresie pracy metodą TROP. M ... szczegóły wpisu »

 • Kursy Wałbrzych

  BRAS, a więc prowadzące działalność na terenie miejscowości Wałbrzych Biuro Rozwoju Aktywności Społecznej, to niewątpliwie świetne miejsce dla wszystkich ludzi, których bardzo zainteresowały fachowe Szkolenia - dot. kreatywnego myślenia, umiejętności zadawania trudnych ... szczegóły wpisu »

 • OSS - terapia rodzin

  Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie specjalizuje się w przeprowadzaniu kursów z psychoterapii oraz terapii systemowej. Kursy trwają odpowiednio cztery i dwa lata. Kursy oparte są o zrównoważone podejście do kwestii zarówno teoretycznych, jak i nabycia praktycznych um ... szczegóły wpisu »

 • Jazda defensywna szkolenia

  Szkolenia dla kierowców ulepszają ich kwalifikacje i przyczyniają się do wzrostu świadomości niebezpieczeństw w ruchu drogowym. Jednym z najbardziej przydatnych kursów jest kurs na pojazdy uprzywilejowane, organizowany dla osób, które pracują w zawodzie kierowcy pojazdó ... szczegóły wpisu »

 • Kurs tańca rzeszów

  Jeżeli chcą Państwo nauczyć się profesjonalnie tańczyć to zapraszamy do szkoły tańca Dream Dance w Rzeszowie. Szkoła prowadzona jest przez utalentowaną tancerkę Magdalenę Ożóg. Profesjonalny tytuł instruktora otrzymała prawie dekadę temu. Szkoła Tańca Dream Dance cieszy ... szczegóły wpisu »

 • Profesjonalne szkolenia scrum master i product owner dla branży IT

  Często uprzedzenia, niewłaściwe schematy prowadzą do niedobrych decyzji i blokują należyty rozwój. Takich przyzwyczajeń trzeba się pozbyć aby podejmować odpowiedzialne i właściwe decyzje. Toteż warto skorzystać z profesjonalnych szkoleń, które proponuje firma Oney IT. K ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Aquafen - to profesjonalny, wartościowy spis polskich stron internetowych w jednym miejscu. Zapraszamy.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 8057 stron internetowych w 15 kategoriach i 470 podkategoriach. Gości online 66. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Aquafen posiada aktualnie:
  IP: 8,470,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator