12 2012
0

Zawodowcy - Dołącz do zawodowców

Wpis przeglądano 175 razy.

Zawodowcy - Dołącz do zawodowców

„Dołącz do zawodowców” to serwis internetowy skierowany do przyszłych absolwentów zawodówek i techników z województwa śląskiego. Zadaniem portalu jest po pierwsze wsparcie absolwentów tych placówek na początku ścieżki zawodowej poprzez między innymi: indywidualne doradztwo zawodowe, nieodpłatne kursy z informatyki i grafiki komputerowej, zajęcia wyrównawcze z nauk ogólnych i kierunkowych, wizyty studyjne w siedzibach pracodawców oraz staże u nich; z drugiej strony funkcją serwisu jest zebranie bazy danych na temat pracodawców szukających absolwentów konkretnych szkół oraz bazy CV absolwentów poszczególnych specjalności, którzy chcą znaleźć pracę. Działanie to jest nadzorowane przez Śląski Urząd Marszałkowski jako składowa projektu „Mam zawód mam pracę w regionie”, który jest z kolei prowadzony w ramach działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Partnerami programu są prawie wszystkie zasadnicze szkoły zawodowe i technika z naszego regionu jako, że grupą docelową tego działania są ich absolwenci.
szkolnictwo zawodowe

 • PageRank: 3
 • Kliknięć: 7
 • Wyświetleń: 175
 • CTR: 4%
 • Data dodania: 19 12 2012
 • Ocena:

  Ocena: 6.2/10 (10 głosów)

Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny msnbot 10 Odwiedziny googlebot 55
Zawodowcy - Dołącz do zawodowców
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu

  Pełna szajba to idealna oferta dla wszystkich osób, które dawniej chodziły do sosnowieckiego Elektronika. Znajdują się na niej śmieszne sytuacje z zajęć lekcyjnych: śmieszne opowiadania i anegdoty zarówno uczniów jak i nauczycieli Elektronika w Sosnowcu. Dla uczniów, kt ... szczegóły wpisu »

 • Szkoła Podstawowa Warszawa

  Prezentowana Szkoła Podstawowa, działająca na obszarze miasta Warszawa, realizuje niezwykle ciekawy program nauczania. Naszym celem jest zapewnienie warunków sprzyjających rozwojowi najmłodszych. Prowadzimy szereg zajęć dodatkowych. Zaliczają się do nich m.in. zajęcia z ... szczegóły wpisu »

 • Grafolog

  Grafologia to niesamowita dziedzina nauki, która potrafi zidentyfikować danego człowieka wyłącznie na podstawie charakteru jego pisma. W gruncie rzeczy jest to dla przeciętnego człowieka rzecz dosłownie magiczna, której do końca słowami nie da się opisać. Zobaczyć specj ... szczegóły wpisu »

 • Kursy masażu

  Czas zdawania matury już jest za nami. Wielu abiturientów wybrało już kierunki studiów. Jednakże wszystkich tych, którzy nie zdecydowali jeszcze od czego zacząć swoją karierę zawodową chcielibyśmy zaprosić na kursy masażu prowadzone przez Biostudio. Kurs zakończony jest ... szczegóły wpisu »

 • Angielski Ruda Slaska

  Nieprzerwanie świat wymaga od wszystkich bardziej rozbudowanych umiejętności. Do niedawna jeszcze odpowiedni fach czy specjalizacja zapewniała wystarczający start do otrzymania zatrudnienia czy dalszym etapie nauki. W obecnych realiach musimy prezentować sobą coś więcej ... szczegóły wpisu »

 • Zajęcia dla dzieci Piaseczno

  Nie posiadasz z kim pozostawić swojego malucha podczas gdy jesteś w pracy? Szukasz wysokiej jakości opiekę dla własnej pociechy? Czy chcesz też ażeby Twoje dziecko kreatywnie spędzało czas, poszerzało spersonalizowane pasje i umiejętności? Nasz klubik dla dziecka propon ... szczegóły wpisu »

 • Masaż Rzeszów

  O ile marzyłeś o karierze w zawodach związanych z medycyną to zapraszamy do sprawdzenia usług mojej szkoły dzięki czemu będziesz mógł poznać tajniki paru najciekawszych zawodów mniej więcej medycznych. Szkoły policealne, które znajdują się w mojej katalogu usług zatrudn ... szczegóły wpisu »

 • Jazda defensywna

  Sztuka kierowania samochodem nie polega wyłącznie na opanowaniu podstawowych manewrów drogowych i eksploatacji samochodu. Znajomość technik bezpiecznej i oszczędnej jazdy, wpływa nie tylko na nadwyżkę oszczędności związanych z eksploatacją samochodu, ale także na minima ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Aquafen - to profesjonalny, wartościowy spis polskich stron internetowych w jednym miejscu. Zapraszamy.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 7572 stron internetowych w 15 kategoriach i 469 podkategoriach. Gości online 20. Stron oczekujących 2.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Aquafen posiada aktualnie:
  IP: 8,470,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator