12 2012
0

Zawodowcy - Dołącz do zawodowców

Wpis przeglądano 169 razy.

Zawodowcy - Dołącz do zawodowców

„Dołącz do zawodowców” to serwis internetowy skierowany do przyszłych absolwentów zawodówek i techników z województwa śląskiego. Zadaniem portalu jest po pierwsze wsparcie absolwentów tych placówek na początku ścieżki zawodowej poprzez między innymi: indywidualne doradztwo zawodowe, nieodpłatne kursy z informatyki i grafiki komputerowej, zajęcia wyrównawcze z nauk ogólnych i kierunkowych, wizyty studyjne w siedzibach pracodawców oraz staże u nich; z drugiej strony funkcją serwisu jest zebranie bazy danych na temat pracodawców szukających absolwentów konkretnych szkół oraz bazy CV absolwentów poszczególnych specjalności, którzy chcą znaleźć pracę. Działanie to jest nadzorowane przez Śląski Urząd Marszałkowski jako składowa projektu „Mam zawód mam pracę w regionie”, który jest z kolei prowadzony w ramach działania 9.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Partnerami programu są prawie wszystkie zasadnicze szkoły zawodowe i technika z naszego regionu jako, że grupą docelową tego działania są ich absolwenci.
szkolnictwo zawodowe

 • PageRank: 3
 • Kliknięć: 7
 • Wyświetleń: 169
 • CTR: 4.14%
 • Data dodania: 19 12 2012
 • Ocena:

  Ocena: 6.8/10 (8 głosów)

Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny msnbot 10 Odwiedziny googlebot 55
Zawodowcy - Dołącz do zawodowców
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Żłobek piątkowo

  Gdy chciałbyś odnaleźć korzystny żłobek dla własnego dziecka – musisz wiedzieć, że świetnie trafiłeś! Żłobek piątkowo lub też żłobek winogrady – to strzał w dziesiątkę dla każdego rodzica który chce zagwarantować korzystne warunki swojemu dziecku w momencie pracy! Przyj ... szczegóły wpisu »

 • Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu

  Pełna szajba to idealna oferta dla wszystkich osób, które dawniej chodziły do sosnowieckiego Elektronika. Znajdują się na niej śmieszne sytuacje z zajęć lekcyjnych: śmieszne opowiadania i anegdoty zarówno uczniów jak i nauczycieli Elektronika w Sosnowcu. Dla uczniów, kt ... szczegóły wpisu »

 • Przedszkole muzyczne bielsko

  Jeśli zależy wam na dobraniu dla dziecka doskonałego przedszkola, powinieneś wiedzieć, że idealnie trafiłeś! Nasze przedszkole Bielsko to strzał w dziesiątkę dla każdego opiekuna! Gwarantujemy klientom przystępne stawki a również bardzo korzystne warunki zapisania pocie ... szczegóły wpisu »

 • Angielski online

  Jeżeli zadajesz sobie pytanie jak kształcić się angielskiego? Bądź gdy nauka czyniła Tobie kłopoty? To teraz masz szansę niepowtarzalną okazję aby to zmienić. Zapewniamy lekcje w sympatycznej atmosferze. Dzięki proponowanym rozwiązaniom posiądziesz umiejętności językowe ... szczegóły wpisu »

 • Kursy masażu

  Czas zdawania matury już jest za nami. Wielu abiturientów wybrało już kierunki studiów. Jednakże wszystkich tych, którzy nie zdecydowali jeszcze od czego zacząć swoją karierę zawodową chcielibyśmy zaprosić na kursy masażu prowadzone przez Biostudio. Kurs zakończony jest ... szczegóły wpisu »

 • Podolog szkolenie

  Jeżeli masz w planach kompetentnie wyszkolić w zawodzie podologa to nie zwlekaj i zapisz się na kursy, które organizujemy. Akademia Podologii to ceniona oraz fachowa firma, która może poszczycić się sporą rzeszą zadowolonych kursantów, a także wieloletnim doświadczeniem ... szczegóły wpisu »

 • Jazda defensywna

  Sztuka kierowania samochodem nie polega wyłącznie na opanowaniu podstawowych manewrów drogowych i eksploatacji samochodu. Znajomość technik bezpiecznej i oszczędnej jazdy, wpływa nie tylko na nadwyżkę oszczędności związanych z eksploatacją samochodu, ale także na minima ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Aquafen - to profesjonalny, wartościowy spis polskich stron internetowych w jednym miejscu. Zapraszamy.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 7399 stron internetowych w 15 kategoriach i 467 podkategoriach. Gości online 16. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Aquafen posiada aktualnie:
  IP: 8,470,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator