07 2019
0

Adwokat Łódź - Kancelaria Adwokacka Maciej Migus

Wpis przeglądano 27 razy.

Adwokat Łódź - Kancelaria Adwokacka Maciej Migus


Kancelaria Adwokata Macieja Migusa oferuje również pełną reprezentację w sprawie dla pokrzywdzonych przestępstwami, występującymi przed sądem jako oskarżyciele posiłkowi. W sprawach tych istotna jest pomoc profesjonalnego pełnomocnika z uwagi na stopień sformalizowania postępowania karnego. Obecność adwokata reprezentującego oskarżyciela posiłkowego zapewnia obronę jesgo praw oraz możliwość ich skutecznej procesowej realizacji, wzmacniając tym samym oskarżenie wobec oskarżonego popierane przez oskarżyciela.
Adwokat Maciej Migus reprezentuje i broni w sprawach karnych toczących się zarówno z oskarżenia publicznego, jak i prwatnego. Sprawy z oskarżenia prywatnego wymagają sporządzenia prywatnego aktu oskarżenia, dlatego też warto sięgnąć po pomoc profesjonalisty.
Szczególnie istotną częścią czynności obrońcy w postępowaniu karnym jest sporządzenie oraz wniesienie apelacji karnej, a także reprezentacja w rozprawie apelacyjnej. Warto podkreślić, iż istnieje również możliwość sporządzenia i wniesienia skargi kasacyjnej oraz reprezentacje w sprawie przed Sądem Najwyższym.
Adwokat Maciej Migus występuje jako obrońca w sprawach dotyczących m.in. przestępstw: przeciw mieniu, przeciwko obrotowie gospodarczemu, przeciwko obrotowie pieniędzmi i papierami wartościowymi, przeciwko porządkowi publicznemu, przeciwko wiarygodności dokumentów, przeciwko czci i nietykalności cielesnej, przeciwko rodzinie i opiece, przeciwko wolności sumienia i wyznania, przeciwko wolności, przeciwko wolności seksualnej i obyczajności, przeciwko bezpieczeństwu powszechnemu oraz bezpieczeństwu w komunikacji, przeciwko życiu i zdrowiu oraz w sprawach o wykroczenia.

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 1
 • Wyświetleń: 27
 • CTR: 3.7%
 • Data dodania: 25 07 2019
 • Ocena:

  Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Odwiedziny googlebot 5
Adwokat Łódź - Kancelaria Adwokacka Maciej Migus
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Poznań adwokat prawn prawo budowlane Łódź

  Nasza kancelaria adwokacka znajduje się w Poznaniu i Łodzi. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz małych i dużych firm. Mamy bogate doświadczenie zawodowe, dzięki czemu bardzo dobrze znamy wszelkie potrzeby i oczekiwania klientów, a także dokładnie wiemy jak ... szczegóły wpisu »

 • Radca prawny prawo medyczne Poznań Łódź

  Kancelaria radcy prawnego, prawnika i adwokata znajduje się w Poznaniu i Łodzi. Posiadamy bogate doświadczenie w prawie medycznym i farmaceutycznym, dzięki czemu znamy wszystkie potrzeby i oczekiwania naszych klientów oraz potrafimy im sprostać. Gwarantujemy wysoką jako ... szczegóły wpisu »

 • Obsługa prawna Gliwice http://siomkajlo.pl

  Pan Siomkajło to radca prawny posiadający kancelarię prawną w Gliwicach. Sumiennie a oprócz tego fachowo podchodzi do spraw swoich klientów. Współdziałanie z najlepszymi notariuszami, doradcami podatkowymi oraz tłumaczami przysięgłymi, skutkuje najwyższą jakością usług ... szczegóły wpisu »

 • Odwołanie od decyzji Centralnej Komisji

  Prawo administracyjne ma indywidualną specyfikę oraz obwarowane jest ścisłymi terminami. Toteż w przypadku gdy mamy jakikolwiek problem w tej dziedzinie prawnej, to najlepiej skorzystać z usług uznanego prawnika dr hab. Marcina Janika. Adwokat ma imponujący dorobek nauk ... szczegóły wpisu »

 • Adwokat Łódź Adwokat Zgierz

  Zapewniamy reprezentację Klientów na terenie całego kraju. Podstawowy zasięg terytorialny usług kancelarii obejmuje sądy i inne organy z województwa łódzkiego m.in.: Łódź, Zgierz, Łęczyca, Pabianice, Brzeziny, Sieradz, Skierniewice, Ozorków, Aleksandrów Łódzki, Konstant ... szczegóły wpisu »

 • Kancelaria Konin

  Jeżeli musisz wynająć adwokata i jeśli mieszkasz w Koninie lub gdzieś niedaleko, to zachęcam Cię do zapoznania się z moją ofertą. Mam sporą wiedzę na temat prowadzenia różnych spraw, wiem jak tworzyć pisma procesowe i chętnie reprezentuję swoich klientów przed różnymi o ... szczegóły wpisu »

 • Http://www.adwokacitytko.pl

  Adwokaci Tytko to dobry adwokat w Krakowie. Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne na najwyższym poziomie. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów. Oferujemy kompleksową obsługę adwokacką. Poszukujemy najlepszych rozwiązań prawnych dla naszych klientów. Repre ... szczegóły wpisu »

 • Kancelaria radcy prawnego Łódź - tczerwiec.pl

  Nasz zespół działa na rynku od przeszło dziesięciolecia. Naszym głównym celem jest fachowa obsługa prawna Łódź, zarówno klientów biznesowych, jak i osób prywatnych. Reprezentujemy naszych klientów przed sądami, urzędami i pomagamy zgromadzić właściwą dokumentację. Zdaje ... szczegóły wpisu »

 • Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k.

  Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy zajmuje się wyłącznie obsługą prawną spółek, nieruchomości oraz transakcji. Ta poznańska kancelaria, w trosce o spokój swoich klientów, oferuje kompleksową obsługę prawną spółek, wsparcie prawne w procesach związanych z nieruchomościa ... szczegóły wpisu »

 • KancelariaSzyroczynski.pl - Obrona lekarzy w procesach

  Kancelaria prawna zorientowana w problemach lekarzy podejrzanych o popełnienie błędu medycznego. Kancelaria reprezentuje specjalistów w sądach wszystkich instancji lub przed organami zawodowymi w celu wyjaśnienia wątpliwości. Adwokat odzyskuje również odszkodowania za b ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Aquafen - to profesjonalny, wartościowy spis polskich stron internetowych w jednym miejscu. Zapraszamy.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 8322 stron internetowych w 15 kategoriach i 476 podkategoriach. Gości online 4. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Aquafen posiada aktualnie:
  IP: 8,470,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator