10 2012
0

Adwokat Szczecin - Dorota Lasota

Wpis przeglądano 274 razy.

Adwokat Szczecin - Dorota Lasota

Witamy w kancelarii adwokackiej, mieszczącej się w samym centrum miasta Szczecina. Kancelaria adwokacka prowadzona jest przez adwokat Dorotę Lasotę. Pomoc prawna świadczona przez adwokata, obejmuje szeroki zakres usług prawniczych w zakresie m. in. prawa karnego, cywilnego i gospodarczego, administracyjnego, w tym sprawy np. o niewykonanie bądź nienależyte wykonanie umowy, zniesienie współwłasności, zasiedzenie, prawa pracownicze i z zakresu ubezpieczeń społecznych, odszkodowania, separację, rozwód, alimenty, opiekę nad dziećmi, podział majątku małżonków, zniesienie małżeńskiej wspólności majątkowej, stwierdzenia nabycia spadku i inne sprawy w zakresie dziedziczenia. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem pomocy prawnej, świadczonej przez adwokata ze Szczecina. Szczegółowe dane dostępne na stronie internetowej serwisu kancelarii adwokackiej. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 669 244 851 albo za pośrednictwem poczty elektronicznej: poczta@adwokat-lasota.pl.Serdecznie zapraszamy.

 • PageRank: 2
 • Kliknięć: 7
 • Wyświetleń: 274
 • CTR: 2.55%
 • Data dodania: 23 10 2012
 • Ocena:

  Ocena: 3.6/10 (11 głosów)

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny googlebot 27
Adwokat Szczecin - Dorota Lasota
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Kancelaria Adwokacka i Radcy Prawnego

  Kancelarie Adwokackie i Radcy Prawnego KSK zapewniają profesjonalną i kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych.

  Głównym celem, który przyświeca naszej pracy jest rzetelna opieka prawna, poczucie bezpieczeństwa i satysfakcj ... szczegóły wpisu »

 • Blog o postępowaniu spadkowym

  Postępowanie spadkowe to część procedury cywilnej, z którą będzie miał do czynienia każdy człowiek. Spośród postępowania spadkowego należy zwrócić uwagę postępowaniami o zachowek. Na blogu prawniczym przedstawiam swoje doświadczenia warte uwagi informacje dotyczące post ... szczegóły wpisu »

 • Marek Mazurek

  Kancelaria Radcy Prawnego Marka Mazurka, które znajduje się w Lublinie świadczy świadczenia miedzy innymi z zakresu: zakładanie spółek oraz prawa ogólnego i administracyjnego. Kancelaria jest w posiadaniu dużego doświadczenia w obszarze obsługi nowo otwartych podmiotów ... szczegóły wpisu »

 • Kancelaria Adwokacka Warszawa

  Kancelaria Adwokacka Małgorzata Materna to profesjonalni adwokaci z ogromnym doświadczeniem w prowadzeniu spaw sądowych. Biuro zajmuje się doradztwem prawnym, przygotowywaniem wniosków i umów oraz wieloma innymi działaniami z dziedziny prawa. Terminowość i innowacyjność ... szczegóły wpisu »

 • Kacprzyk-Bojaryn.pl - Pomoc prawna

  Kancelaria prawna Kacprzyk Bojaryn zaprasza Was, jeżeli potrzebujecie pomocy radców prawnych. Podejmujemy współpracę z firmami oraz z klientami indywidualnymi, którzy potrzebują solidnego partnera przy prowadzeniu przedsiębiorstwa. Nasze usługi to także odzyskiwanie ros ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Aquafen - to profesjonalny, wartościowy spis polskich stron internetowych w jednym miejscu. Zapraszamy.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 7629 stron internetowych w 15 kategoriach i 469 podkategoriach. Gości online 23. Stron oczekujących 2.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Aquafen posiada aktualnie:
  IP: 8,470,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator