04 2012
0

Efektywna sprzedaż

Wpis przeglądano 245 razy.

Efektywna sprzedaż

LMI jest największą i w najwyższym stopniu efektywną firmą proponującą plany rozwoju jednostek i firm. LMI założona została w 1966 roku w Stanach Zjednoczonych, jednak dziś prowadzi aktywność w powyżej 70 państwach na wszystkich kontynentach. Założyciel LMI, Paul J. Meyer, jest szanowanym autorytetem w zakresie postępu indywidualnego i zawodowego. Jego filozofia opiera się przede wszystkim na fundamentalnych wartościach i zasadach dotyczących przywództwa, wyznaczania celów i motywacji. LMI współpracuje z tysiącami jednostek i organizacji ze wszystkich gałęzi gospodarki i ma własny znaczący wkład w kształtowaniu przywódców, osiągających spektakularne efekty.

 • PageRank: 4
 • Kliknięć: 34
 • Wyświetleń: 245
 • CTR: 13.88%
 • Data dodania: 03 04 2012
 • Ocena:

  Ocena: 4.5/10 (11 głosów)

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 36
Efektywna sprzedaż
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Profesjonalne szkolenia biznesowe Lauren Peso S.A.

  Szkolenia dla pracowników to na dzień dzisiejszy świetna metoda na doskonalenie zdolności zawodowych kadry pracowniczej. Można bez żadnego wahania stwierdzić, że nie istnieją skuteczniejsze możliwości zdobywania zawodowej edukacji, która niewątpliwie niesie większą wart ... szczegóły wpisu »

 • Kurs Excel

  Firma szkoleniowa Cognity w swojej ofercie ma m. in. szkolenia komputerowe z najbardziej popularnych programów, które używane są w każdej firmie – z pakietu Microsoft Office 2007 i Office 2010. Szczególną popularność wśród firm, których przedstawicieli szkolimy mają szk ... szczegóły wpisu »

 • Sale szkoleniowe Warszawa Centrum

  Powierzchnie zlokalizowane są w samym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Marszałkowską (tuż przy Rotundzie). Oferujemy wynajem atrakcyjnych sal szkoleniowych i konferencyjnych o powierzchniach umożliwiających swobodne korzystanie od 10 do 140 o ... szczegóły wpisu »

 • Www.irdisbhp.pl

  Firma Irdis jest aktywnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które zajmuje się profesjonalną obsługą BHP. Jako doświadczone przedsiębiorstwo podchodzimy do każdego Klienta w sposób indywidualnych i odpowiednim zaangażowaniem. Zajmujemy się realizowaniem usług BHP, w sk ... szczegóły wpisu »

 • Warsztaty dla instruktorów nauki jazdy

  Firma Edures serdecznie zaprasza na warsztaty dla instruktorów nauki jazdy. Dzięki nim pozyskać można wiedzę na temat przepisów oraz inne informacje potrzebne w pracy wykładowcy lub instruktora. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej. Nie czekaj i ... szczegóły wpisu »

 • Kwalifikowany pracownik ochrony

  Chciałbyś pracować jako kwalifikowany pracownik ochrony, ale nie posiadasz stosownych kwalifikacji? Pokażemy Ci jak je zdobyć! Zajmujemy się koordynacją profesjonalnych kursów zawodowych, takich jak szkolenia ochrony oraz szkolenia kolejowe. Przekażemy Ci wiedzę niezbęd ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Aquafen - to profesjonalny, wartościowy spis polskich stron internetowych w jednym miejscu. Zapraszamy.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 11172 stron internetowych w 15 kategoriach i 494 podkategoriach. Gości online 5. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Aquafen posiada aktualnie:
  IP: 8,470,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator