04 2012
0

Efektywna sprzedaż

Wpis przeglądano 266 razy.

Efektywna sprzedaż

LMI jest największą i w najwyższym stopniu efektywną firmą proponującą plany rozwoju jednostek i firm. LMI założona została w 1966 roku w Stanach Zjednoczonych, jednak dziś prowadzi aktywność w powyżej 70 państwach na wszystkich kontynentach. Założyciel LMI, Paul J. Meyer, jest szanowanym autorytetem w zakresie postępu indywidualnego i zawodowego. Jego filozofia opiera się przede wszystkim na fundamentalnych wartościach i zasadach dotyczących przywództwa, wyznaczania celów i motywacji. LMI współpracuje z tysiącami jednostek i organizacji ze wszystkich gałęzi gospodarki i ma własny znaczący wkład w kształtowaniu przywódców, osiągających spektakularne efekty.

 • PageRank: 4
 • Kliknięć: 39
 • Wyświetleń: 266
 • CTR: 14.66%
 • Data dodania: 03 04 2012
 • Ocena:

  Ocena: 4.6/10 (12 głosów)

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 36
Efektywna sprzedaż
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Centrum rozwoju Inspira

  Zarządzasz firmą i potrzebujesz rady lub wsparcia w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi? Warto polecić firmę specjalizującą się w tej dziedzinie. Opisywana strona to świetny przykład synergii dbałości o klienta, jak i profesjonalnego wykonania powierzonych zadań. War ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenie z pierwszej pomocy Gdańsk

  Jako lider z pośród szkoleniowców działających konkretniej w świadczeniu szkoleń pierwszej pomocy, pragniemy przekazywać własną wiedzę wszystkim chłonnym osobom. Prawie w zakresie całego kraju organizujemy szkolenia, które są nad wyraz pożyteczne, jak też inspirujące dl ... szczegóły wpisu »

 • Https://www.rafalszrajnert.pl/

  Uważasz, że brakuje Ci odpowiedniej wiedzy by przedostać się do pierwszej ligi biznesu? Nasza firma doradcza powstała po to, by ułatwić Ci to zadanie! Zamów pakiet szkoleń od naszych doświadczonych pracowników, którzy od lat pomagają innym osiągnąć w danej branży to, cz ... szczegóły wpisu »

 • BHP - usługi dla Firm - SAFETY Service

  SAFETY Service - usługi dla biznesu - Krakowskie Centrum Szkoleń i Doradztwa BHP realizuje pełną paletę szkoleń BHP, kursy pierwszej pomocy, a także obsługę BHP. Naszym celem jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pra ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia BHP dla pracodawców Krosno - bhp.krosnodlaciebie.pl

  Firma zajmuje się obsługą średnich oraz dużych firm pod względem BHP Krosno, przygotowuje różnorodne szkolenia i wiele innych. Nasza firma oferuje szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w Krośnie. Usługi kierujemy do pracowników oraz pracodawców. Nasz cel to ... szczegóły wpisu »

 • Profesjonalne szkolenia f-gazowe

  Bezsprzecznie Osoby, które maszą o tym aby pracować na stanowisku mechanika urządzeń chłodniczych jeszcze już teraz powinny odwiedzić naszą stronę internetową a oprócz tego sprawdzić aktualne kursy chłodnicze, które prowadzimy. Na naszych profesjonalnych szkoleniach poz ... szczegóły wpisu »

 • Kwalifikowany pracownik ochrony

  Chciałbyś pracować jako kwalifikowany pracownik ochrony, ale nie posiadasz stosownych kwalifikacji? Pokażemy Ci jak je zdobyć! Zajmujemy się koordynacją profesjonalnych kursów zawodowych, takich jak szkolenia ochrony oraz szkolenia kolejowe. Przekażemy Ci wiedzę niezbęd ... szczegóły wpisu »

 • Efektywne szkolenia dla kadry zarządzającej

  Team Players to firma szkoleniowa istniejąca na rynku od 1995 roku. Oferuje swoim klientom najwyższej jakości szkolenia z obszarów zarządzania, sprzedaży, komunikacji, obsługi klienta i wielu innych. W ofercie Team Players oprócz szkoleń znajdują się autorskie gry szkol ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia makijaż permanentny

  Strona Szkoleniamp.pl proponuje różnorodne kursy i szkolenia z makijażu permanentnego, skierowane do osób, które chcą zdobyć zawód linergistki oraz dla tych, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności. Uczestnicy kursów zdobywają praktyczne umiejętności w zakresie nowo ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Aquafen - to profesjonalny, wartościowy spis polskich stron internetowych w jednym miejscu. Zapraszamy.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 11494 stron internetowych w 15 kategoriach i 494 podkategoriach. Gości online 4. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Aquafen posiada aktualnie:
  IP: 8,470,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator