03 2012
0

Geodezja Skała

Wpis przeglądano 214 razy.

Geodezja Skała

Pragniemy zaoferować Państwu usługi geodezyjne z zakresu kompleksowej obsługi inwestycji, wykonywania map do celów projektowych, inwentaryzacji powykonawczych, tyczenia przyłączy i budynków, sporządzania dokumentacji GIS dla gazowni, obsługi prawnej, regulacji stanów prawnych nieruchomości gruntowych, podziałów działek i wznowienia granic. Firma istnieje na rynku już od 1997 roku i do tej pory obiektem naszych działań był głównie rynek pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami. W ostatnim czasie rozszerzyliśmy profil działalności naszej firmy o usługi geodezyjne.

 • PageRank: 2
 • Kliknięć: 9
 • Wyświetleń: 214
 • CTR: 4.21%
 • Data dodania: 05 03 2012
 • Ocena:

  Ocena: 3.8/10 (13 głosów)

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny googlebot 26
Geodezja Skała
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Odwierty geologiczne.

  Firma geologiczna zajmująca się badaniem gruntów i odwiertami geologicznymi zaprasza do współpracy.
  Zajmuje się szerokopojętymi badaniami geologicznymi i działaniami na polu poszukiwania złóż kruszywa naturalnego, prowadzenia odwiertów poszukiwawczych. Firma zajmu ... szczegóły wpisu »

 • Geodeta olsztyn

  Na terytorium naszego państwa jest niesłychanie dużo jednostek geodezyjnych, gdzie przeprowadzane są wszelkiego typu zabiegi, które łączą się z tą sferą. O ile jesteś mieszkańcem naszego miasta i poszukujesz odpowiedniej firmy, która zrealizuje dla ciebie powierzone usł ... szczegóły wpisu »

 • Usługi geologiczne

  GeoGT to nowoczesna, dbająca o ciągły postęp firma geologiczna, która na rynkach szczecińskim i warszawskim działa już od kilku lat. Zebrane poprzez ten czas doświadczenia sprawiają, że proponowane tu badania terenu w każdej sytuacji są specjalistyczne i dokładne. Zaint ... szczegóły wpisu »

 • Badanie gleby - Geogrunt.com

  Jeśli prowadzimy, jaką inwestycją i zastanawiamy się czy aby na pewno wszystko związane z ochroną środowiska jest w porządku. To warto oddać swoje zlecenie w ręce profesjonalnej firmy. Jak taką firmę znajdziemy? Jak się okazuje bez problemu. Wystarczy kilka chwil i wizy ... szczegóły wpisu »

 • Tani geodeta w żywcu

  Świadczenia usług geodezyjnych na terenie powiatu żywieckiego i bielskiego ma do zaproponowania inżynier Łukasz Konstanty, dla którego wykonywanie swojej pracy jest pasją co w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem przekłada się na pełen profesjonalizm. W ofercie posiada ... szczegóły wpisu »

 • Geodeta milówka

  Swój dom z bajkową działką to marzenie wielu z nas. To marzenie jest do spełnienia tylko niestety aby to urzeczywistnić musimy wypełnić ogrom różnorodnych algorytmów urzędniczych. W tym zawirowaniu obowiązkowym będzie profesjonalny geodeta, który opracuje nam obowiązkow ... szczegóły wpisu »

 • Kątomierze elektroniczne

  W ofercie firmy Gemat klient znajdzie wszystko to co potrzebne jest w branży geodezyjnej, począwszy od drobiazgów typu kalki czy tusze, poprzez tachimetry i niwelatory, aż po urządzenia GPS czy poważne programy komputerowe służące do wykonywania badań geodezyjnych. Firm ... szczegóły wpisu »

 • Gleboznawcza klasyfikacja gruntów

  GEOTLAS to rzetelna a także godna polecenia firma z Tarnowa, która od 2006 roku proponuje swoim klientom kompleksowe usługi geodezyjne oraz kartograficzne na wysokim poziomie. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas solidność, subtelność, terminowość, konkurencyjne ce ... szczegóły wpisu »

 • Http://www.uslugigeologiczne.pl : geotechnika

  Pracownia Geologiczno-Inżynierska z siedzibą w Łodzi to firma z długoletnim doświadczeniem w branży. Robimy usługi geologiczne i również geotechniczne dla Klientów z całego kraju. Dysponujemy doskonałej jakości sprzętem, przy pomocy którego nasi fachowcy realizują zarów ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Aquafen - to profesjonalny, wartościowy spis polskich stron internetowych w jednym miejscu. Zapraszamy.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 8400 stron internetowych w 15 kategoriach i 476 podkategoriach. Gości online 28. Stron oczekujących 3.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Aquafen posiada aktualnie:
  IP: 8,470,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator