09 2014
0

Sklep z falownikami

Wpis przeglądano 472 razy.

Sklep z falownikami

Układy wyzwalające, tyrystorowe Praktyczny przykład tyrystorowego układu wyzwalającego. Układ zawiera tyrystor pomocniczy Tyx wyzwalany krótkim impulsem z generatora samodławnego z tranzystorem Tt. Generator samodławny pracuje jako układ kształtujący i dyskryminator napięcia. Jest on sterowany napięciem z kondensatora Cx oraz napięciem sygnału sterującego Ust. Kondensator Cx ładuje się półokresowo ze stałą czasową RxCy do napięcia określonego przez stabilizator krzemowy DZy. W drugim półokresie napięcia zasilającego stabilizator silnie przewodzi, co umożliwia szybkie rozładowanie kondensatora C, przez diodę Dx. W ten prosty sposób uzyskuje się przebieg napięcia na kondensatorze C zbliżony do piłokształtnego. Czas trwania impulsu wyjściowego przekazywanego do tyrystora Ty przez transformator 7V3 zależy od pojemności C2 i rezystancji obwodu rozładowania kondensatora. Praktyczne przykłady tyrystorowych układów wyzwalających z większym czasem trwania impulsu

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 8
 • Wyświetleń: 472
 • CTR: 1.69%
 • Data dodania: 28 09 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.0/10 (15 głosów)

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny googlebot 229
Sklep z falownikami
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Praca przez internet

  Szukasz zlecenia dla siebie? Czy może chcesz komuś zlecić zadanie? Trafiłeś więc we właściwe miejsce! Getak.pl - to nowy serwis internetowy, który stanowi platformę komunikacyjną pomiędzy zleceniodawcami oraz wykonawcami. Każdy użytkownik ma możliwość założenia darmoweg ... szczegóły wpisu »

 • Agencja Expanse

  Expanse to agencja interaktywna, której działalność stanowi: projektowanie stron internetowych oraz portali, badanie użyteczności stron oraz prowadzenie zaawansowanych projektów internetowych. Tworzymy systemy informatyczne, portale społecznościowe oraz aplikacje intern ... szczegóły wpisu »

 • Praca Kraków

  Nasze istnienie jest za dobre aby marnować go w zakładzie pracy jaka nie okazała się tą jedyną. Rezydujesz w Małopolsce i każdego dnia poszukujesz zatrudnienia za pośrednictwem internetu. Przetestuj naszą stronę tasior. pl - wysłać CV do pracodawców który spełni twoje k ... szczegóły wpisu »

 • Wdrożenie oprogramowania

  Wbrew pozorom by prowadzić swoją własną firmę potrzeba nie tylko znać się na własnej działalności, ale też trzeba znać się między innymi na rozliczeniach podatkowych chociaż w priorytetowym stopniu. Jednak na szczęście istnieje na 100% kilka możliwości na ułatwienie sob ... szczegóły wpisu »

 • Przepisywanie i transkrypcja nagrań

  Główną specjalnością jest przepisywanie nagrań. Nasz biznes został przedsięwzięty przede wszystkim z myślą o sądownictwie czy firmach badawczych, które zajmują się przepisywaniem nagrań z opiniami czy badaniami statystycznymi. Proponujemy całkowitą pomoc nagrań oraz kor ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Aquafen - to profesjonalny, wartościowy spis polskich stron internetowych w jednym miejscu. Zapraszamy.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 7441 stron internetowych w 15 kategoriach i 467 podkategoriach. Gości online 53. Stron oczekujących 3.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Aquafen posiada aktualnie:
  IP: 8,470,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator