10 2018
0

Tłoczenie płyt CD

Wpis przeglądano 34 razy.

Tłoczenie płyt CD

Balmedia z Gdańska jako tłocznia płytowa poleca w swej ofercie kopiowanie płyt CD i DVD z możliwością nadruku cyfrowego i offsetowego zaprojektowanego przez klienta. Realizuje zamówienia związane z wydaniem nowej płyty kompaktowej lub albumu muzycznego, który może składać się z utworów i klipów oferując przy tym korzystne ceny i odpowiednio wysoką jakość. Płyty takie można przechowywać przez wiele lat i odtwarzać z powodzeniem. Poza tłoczeniem płyt CD i DVD wydawnictwo drukuje okładki na płyty z nadrukiem cyfrowym lub offsetowym i zapewnia konfekcjonowanie. Twórcze pomysły i doświadczenie pomagają przy stworzeniu wyjątkowej realizacji i osiągnięciu zamierzonego efektu. Dobrze wydana płyta i nadruk graficzny stanowi wciąż jedną z podstawowych form popularyzacji nagrań w świecie medialnym, a posiada przy tym dodatkowe walory. Balmedia korzystając z dostępnych możliwości logistycznych przyjmuje zamówienia z całej Polski i wysyła bezpośrednio do rąk klienta.

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 3
 • Wyświetleń: 34
 • CTR: 8.82%
 • Data dodania: 19 10 2018
 • Ocena:

  Ocena: 4.5/10 (2 głosów)

Odwiedziny googlebot 1
Tłoczenie płyt CD
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Agencja fotografii produktowej – oferta, ceny, portfolio

  W zakres naszych kompetencji fotograficznych wchodzą:
  - fotografia produktowa
  - zdjęcia reklamowe
  - fotografowanie imprez
  - zdjęcia nieruchomości
  - a także profesjonalne portrety biznesowe kadry zarządzającej i pracowników.
  Naszą specjaliz ... szczegóły wpisu »

 • Agencja public relations

  Dobocom to agencja reklamowa skupiająca się na PR, brandingu, tworzeniu wizerunku firmy i szkoleniach medialnych. Celem dobocom jest wspierać firmy w efektywnej komunikacji, która jest kluczem każdej efektywnej działalności. Dobocom tworzą doświadczeni eksperci od zarzą ... szczegóły wpisu »

 • Rambler

  xvps. pl - serwery wirtualne, hosting stron www oraz rejestracja domen. Dzięki wysokiej stabilności naszych usług, zapewnieniu bezpieczeństwa na najwyższym poziomie oraz niezawodnej wydajności posiadamy grono zadowolonych klientów. Grupa specjalistów z doświadczeniem po ... szczegóły wpisu »

 • Masowa wysyłka sms

  Infobrokering, to nic innego jak oferta kupna baz danych i dynamicznie rozwijająca się gałąź marketingu w naszym kraju. Jednym z prekursorów tej specjalności na polskim rynku jest firma Target Media, której centrala mieści się w Skórzewie. Jesteśmy brokerem wysokiej jak ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia dla gastronomii

  Czy jesteś zmartwiony, finansowo przygnębiony, niezdolny do zarządzania personelem, czy też trudno jest nadążyć za dostawą? Poproś swojego imię i poproś o pomoc od doradcy gastronomicznego. Inwestycja ogólna i rozwój kompetencji pracowników obecnych w czasach nowożytnyc ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Aquafen - to profesjonalny, wartościowy spis polskich stron internetowych w jednym miejscu. Zapraszamy.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 8015 stron internetowych w 15 kategoriach i 469 podkategoriach. Gości online 64. Stron oczekujących 2.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Aquafen posiada aktualnie:
  IP: 8,470,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator