05 2012
0

Psychiatra Kraków

Wpis przeglądano 255 razy.

Psychiatra Kraków

Atrakcyjna propozycja psychoterapii jak również szkoleń, jaką nasz krakowski gabinet psychiatryczny i psychoterapeutyczny ma do zaproponowania to doskonałe rozwiązanie dla małżeństw i klientów indywidualnych - bezpośrednio lub pośrednio naznaczonych komplikacjami natury psychicznej. W trosce o higienę zdrowia psychicznego, oferujemy również seminaria dla psychoterapeutów oraz superwizję psychoterapii. Psychoterapia, jako najbardziej efektywna droga dochodzenia do sedna problemu bądź odbudowy kondycji psychicznej - to też dobry sposób pracy z dzieckiem, w czym specjalizuje się psychoterapeuta Małgorzata Opoczyńska-Morasiewicz. Swoim pacjentom proponujemy rzetelną, serdeczną i dyskretną pomoc.
 

 • PageRank: 2
 • Kliknięć: 6
 • Wyświetleń: 255
 • CTR: 2.35%
 • Data dodania: 07 05 2012
 • Ocena:

  Ocena: 4.9/10 (12 głosów)

Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 30
Psychiatra Kraków
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Psychiatra Warszawa

  Rywalizacja, zmieniające się okoliczności życiowe, nowe oczekiwania czy napięcie sprawiają, że ludzie częściej z trudem radzą sobie w życiu i potrzebują specjalistycznej psychoterapeutycznej pomocy. Osobom, które cierpią z powodu przeróżnych zaburzeń natury mentalnej, p ... szczegóły wpisu »

 • Seksuolog Wrocław

  Znawcy psychiki człowieka pomagają wszystkim zainteresowanym ofertą typu psycholog czy seksuolog. Klienci z Wrocławia, zarówno dzieci jak i dorośli, mogą się tu zgłosić po wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Specjaliści odpowiedzialni za terapie stosują różne metody lecz ... szczegóły wpisu »

 • Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny Mikołaj Trizna

  Profesjonalna pomoc w leczeniu alkoholizmu i zaburzeń psychicznych takich jak: lęk, nerwice, depresja, psychozy, zaburzenia snu, zaburzeni pamięci, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia psychiczne u osób w podeszłym wieku, uzależnienie od leków. ... szczegóły wpisu »

 • Logopeda dziecięcy Warszawa

  Coraz często Polscy obywatele sięgają po innowacyjne formy terapii, jakie oferuje psychoterapia ma w spersonalizowanej ofercie wielu psychologów, przyjmujących pacjentów w prywatnych gabinetach i oferujących sesje terapeutyczne skierowane do wybranych grup pacjentów. Po ... szczegóły wpisu »

 • Terapia par kraków

  Bednarczyk Paweł – psychoterapeuta Gestalt, lubuje się w psychologii spełnienia. Jeśli odczułeś ból, wychowywałeś się w dysfunkcyjnej rodzinie, przeżyłeś rozstanie, śmierć w rodzinie, masz trudności z odszukaniem celu w życiu, możesz skorzystać z najlepszej pomocy terap ... szczegóły wpisu »

 • Tęcza – Psychoterapia Kraków

  Ośrodki leczenia uzależnień to psychoterapia Kraków, która jest w stanie zapewnić Ci odpowiednią pomoc w trakcie Twojej terapii. Psychoterapeuta Kraków to wykwalifikowana osoba, która wraz z supervisorem ośrodka mają wgląd w Twoją terapię. Terapia uzależnień Kraków to t ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia Rybnik

  Jako psychoterapeuta pomagam swoim Pacjentom w przezwyciężaniu problemów związanych z:

  funkcjonowaniem w związkach i relacjach z innymi osobami
  trudnymi, kryzysowymi i traumatycznymi sytuacjami i wydarzeniami
  psychicznym cierpieniem związanym m.in. ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia par w Warszawie.

  Jako doświadczony psychoterapeuta zajmuję się dostarczaniem pomocy ludziom znajdującym się w kryzysowych sytuacjach. Takim osobom polecana jest głównie profesjonalna terapia uzależnień, na którą trzeba się jednak samodzielnie zdecydować, aby przyniosła ona spodziewane e ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Aquafen - to profesjonalny, wartościowy spis polskich stron internetowych w jednym miejscu. Zapraszamy.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 7871 stron internetowych w 15 kategoriach i 469 podkategoriach. Gości online 13. Stron oczekujących 4.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Aquafen posiada aktualnie:
  IP: 8,470,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator