05 2012
0

Psychiatra Kraków

Wpis przeglądano 241 razy.

Psychiatra Kraków

Atrakcyjna propozycja psychoterapii jak również szkoleń, jaką nasz krakowski gabinet psychiatryczny i psychoterapeutyczny ma do zaproponowania to doskonałe rozwiązanie dla małżeństw i klientów indywidualnych - bezpośrednio lub pośrednio naznaczonych komplikacjami natury psychicznej. W trosce o higienę zdrowia psychicznego, oferujemy również seminaria dla psychoterapeutów oraz superwizję psychoterapii. Psychoterapia, jako najbardziej efektywna droga dochodzenia do sedna problemu bądź odbudowy kondycji psychicznej - to też dobry sposób pracy z dzieckiem, w czym specjalizuje się psychoterapeuta Małgorzata Opoczyńska-Morasiewicz. Swoim pacjentom proponujemy rzetelną, serdeczną i dyskretną pomoc.
 

 • PageRank: 2
 • Kliknięć: 6
 • Wyświetleń: 241
 • CTR: 2.49%
 • Data dodania: 07 05 2012
 • Ocena:

  Ocena: 4.9/10 (12 głosów)

Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 28
Psychiatra Kraków
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Psychiatra Warszawa

  Rywalizacja, zmieniające się okoliczności życiowe, nowe oczekiwania czy napięcie sprawiają, że ludzie częściej z trudem radzą sobie w życiu i potrzebują specjalistycznej psychoterapeutycznej pomocy. Osobom, które cierpią z powodu przeróżnych zaburzeń natury mentalnej, p ... szczegóły wpisu »

 • Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny Mikołaj Trizna

  Profesjonalna pomoc w leczeniu alkoholizmu i zaburzeń psychicznych takich jak: lęk, nerwice, depresja, psychozy, zaburzenia snu, zaburzeni pamięci, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia psychiczne u osób w podeszłym wieku, uzależnienie od leków. ... szczegóły wpisu »

 • Terapia Wrocław

  Jeżeli dotyczy Cię jeden z tego typu problemów jak: depresja, zaniżona samoocena, zaburzenia osobowości czy chorobliwa nieśmiałość, na pewno powinieneś przekonać się, co może zaoferować Ci doświadczony wrocławski psycholog Izabela Boryczka. Psycholog posiada stosowne wy ... szczegóły wpisu »

 • Terapia par kraków

  Bednarczyk Paweł – psychoterapeuta Gestalt, lubuje się w psychologii spełnienia. Jeśli odczułeś ból, wychowywałeś się w dysfunkcyjnej rodzinie, przeżyłeś rozstanie, śmierć w rodzinie, masz trudności z odszukaniem celu w życiu, możesz skorzystać z najlepszej pomocy terap ... szczegóły wpisu »

 • Tęcza – Psychoterapia Kraków

  Ośrodki leczenia uzależnień to psychoterapia Kraków, która jest w stanie zapewnić Ci odpowiednią pomoc w trakcie Twojej terapii. Psychoterapeuta Kraków to wykwalifikowana osoba, która wraz z supervisorem ośrodka mają wgląd w Twoją terapię. Terapia uzależnień Kraków to t ... szczegóły wpisu »

 • Otępienie leczenie Wrocław

  Wizytówka lekarza psychiatry i seksuologa. Przez wiele lat lekarz uzyskał doświadczenie jako psychiatra pracując w kilku placówkach psychiatrycznych. Pomoc z zakresu seksuologii zawiera leczenie zaburzeń: przedwczesny wytrysk, zaburzenia wzwodu, zaburzenia libido, zabur ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia par w Warszawie.

  Jako doświadczony psychoterapeuta zajmuję się dostarczaniem pomocy ludziom znajdującym się w kryzysowych sytuacjach. Takim osobom polecana jest głównie profesjonalna terapia uzależnień, na którą trzeba się jednak samodzielnie zdecydować, aby przyniosła ona spodziewane e ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Aquafen - to profesjonalny, wartościowy spis polskich stron internetowych w jednym miejscu. Zapraszamy.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 7753 stron internetowych w 15 kategoriach i 469 podkategoriach. Gości online 17. Stron oczekujących 7.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Aquafen posiada aktualnie:
  IP: 8,470,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator