02 2014
0

Www.bebia.pl

Wpis przeglądano 165 razy.

Www.bebia.pl

Oferowanie usług psychologicznych przy wykorzystaniu zaawansowanych możliwości technologicznych takich jak sieć internetowa ułatwia modyfikowanie klasycznych reguł działania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne oraz dynamiczne formy działalności.

Internet może być używany w różnych działaniach oraz usługach psychologicznych zarówno jako pomoc kluczowa lub uzupełniająca, jak i wspierająca tradycyjne formy oraz sposoby pomocy. Internetowe poradnictwo kreuje szerokie perspektywy zarówno przed psychologami, jak przed osobami potrzebującymi pomocy.

Nie należy rozpatrywać internetowego doradztwa psychologicznego jako alternatywnego sposobu likwidowania problemu w stosunku do tradycyjnych konsultacji w gabinecie psychologicznym. Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA ma stanowić jedną z wielu alternatyw podejmowania psychologicznego wsparcia. Należy zdawać sobie transakcję, że efektywne usuwanie silnych zaburzeń psychicznych nie może być sprowadzone do poradnictwa on-line.

Człowiek decydując się na wizytę w tradycyjnym gabinecie psychologicznym często włącza odruchowy hamulec emocjonalny, co stanowi normalną reakcję rozbudzoną stresem przed osobistą konfrontacją z psychologiem (nieznajomym człowiekiem). Internetowe poradnictwo psychologiczne przyzwala na pozytywne zredukowanie tej bariery wewnętrznej. Nie musisz składać indywidualnej wizyty u specjalisty ażeby zdobyć fachową konsultację na temat własnego problemu. Skryta twarz specjalisty służy skutecznemu wyodrębnianiu problemów natury wstydliwej. Różnorodność oraz elastyczność strategii komunikacji z psychologiem dopuszcza sukcesywne pokazywanie swej osoby – otwieranie się przed psychologiem w zależności od własnych potrzeb w konkretnym momencie.

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 6
 • Wyświetleń: 165
 • CTR: 3.64%
 • Data dodania: 19 02 2014
 • Ocena:

  Ocena: 5.8/10 (9 głosów)

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 10
Www.bebia.pl
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Psycholog Warszawa

  Kompetencji specjaliści ds. zdrowia psychicznego w Warszawie– kadra lekarzy, psychologów, psychoterapeutów i seksuologów – świadcza pomoc osobom potrzebującym. Leczenie zaburzeń emocjonalnych i psychicznych zachodzi w formie konsultacji, psychoterapii czy treningu. Po z ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia Kraków

  W swojej pracy staram się o taki rodzaj porozumienia z pacjentem, który najlepiej odpowiada jego indywidualnemu stylowi. W tym celu sięgam do zasobów pochodzących z różnych nurtów terapeutycznych. Swoją pracę indywidualną superwizuję w ujęciu psychodynamicznym u superwi ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia Warszawa

  GabineTY są prowadzone przez wyspecjalizowanych psychologów oraz psychoterapeutów, którzy świadczą Państwu swoją pomoc. Działają na terenie Warszawy i poprzez psychoterapię leczą z lęków, melancholii, uzależnień. Udział w terapii gwarantuje poprawę samopoczucia, ale też ... szczegóły wpisu »

 • TERAPIA 24

  Portal numer jeden o psychologii i terapii dla wszystkich, którzy pragną dowiedzieć się więcej o samych sobie. Profesjonalne artykuły i porady, co miesięczny magazyn Uzależnienia oraz Życie na Piątkę wydawane wspólnie z księgarnią Motywacja Na Maxa, Płyty DVD z terapią ... szczegóły wpisu »

 • Tęcza – Psychoterapia Kraków

  Ośrodki leczenia uzależnień to psychoterapia Kraków, która jest w stanie zapewnić Ci odpowiednią pomoc w trakcie Twojej terapii. Psychoterapeuta Kraków to wykwalifikowana osoba, która wraz z supervisorem ośrodka mają wgląd w Twoją terapię. Terapia uzależnień Kraków to t ... szczegóły wpisu »

 • Pomoc psychologiczna warszawa

  Doktorowie korzystają z przeróżnych określeń do określenia postaci chandry. Jedną z nich jest depresja podatna. Ta nazwa ma dwa przesłania. Jedno to, że chandra jest efektem stresującego zdarzenia, jak strata pracy oraz na ogół trwa długo. Ma prawo też być przedstawiona ... szczegóły wpisu »

 • Osrodek-leczenia-uzaleznien.pl

  Jeśli jesteś osobą, która od lat walczy z alkoholizmem lub z innym typem uzależnienia, to możemy Ci pomóc wyjść z nałogu. Prowadzimy specjalistyczny ośrodek dla uzależnionych, oferujemy korzystne warunki i zapewniamy pełną dyskrecję. Jeżeli chcesz sprawdzić, jakie mamy ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Aquafen - to profesjonalny, wartościowy spis polskich stron internetowych w jednym miejscu. Zapraszamy.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 7945 stron internetowych w 15 kategoriach i 469 podkategoriach. Gości online 11. Stron oczekujących 4.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Aquafen posiada aktualnie:
  IP: 8,470,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator