02 2014
0

Www.bebia.pl

Wpis przeglądano 152 razy.

Www.bebia.pl

Oferowanie usług psychologicznych przy wykorzystaniu zaawansowanych możliwości technologicznych takich jak sieć internetowa ułatwia modyfikowanie klasycznych reguł działania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne oraz dynamiczne formy działalności.

Internet może być używany w różnych działaniach oraz usługach psychologicznych zarówno jako pomoc kluczowa lub uzupełniająca, jak i wspierająca tradycyjne formy oraz sposoby pomocy. Internetowe poradnictwo kreuje szerokie perspektywy zarówno przed psychologami, jak przed osobami potrzebującymi pomocy.

Nie należy rozpatrywać internetowego doradztwa psychologicznego jako alternatywnego sposobu likwidowania problemu w stosunku do tradycyjnych konsultacji w gabinecie psychologicznym. Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA ma stanowić jedną z wielu alternatyw podejmowania psychologicznego wsparcia. Należy zdawać sobie transakcję, że efektywne usuwanie silnych zaburzeń psychicznych nie może być sprowadzone do poradnictwa on-line.

Człowiek decydując się na wizytę w tradycyjnym gabinecie psychologicznym często włącza odruchowy hamulec emocjonalny, co stanowi normalną reakcję rozbudzoną stresem przed osobistą konfrontacją z psychologiem (nieznajomym człowiekiem). Internetowe poradnictwo psychologiczne przyzwala na pozytywne zredukowanie tej bariery wewnętrznej. Nie musisz składać indywidualnej wizyty u specjalisty ażeby zdobyć fachową konsultację na temat własnego problemu. Skryta twarz specjalisty służy skutecznemu wyodrębnianiu problemów natury wstydliwej. Różnorodność oraz elastyczność strategii komunikacji z psychologiem dopuszcza sukcesywne pokazywanie swej osoby – otwieranie się przed psychologiem w zależności od własnych potrzeb w konkretnym momencie.

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 6
 • Wyświetleń: 152
 • CTR: 3.95%
 • Data dodania: 19 02 2014
 • Ocena:

  Ocena: 5.8/10 (9 głosów)

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 9
Www.bebia.pl
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Psychoterapia Warszawa

  Placówka Źródło Inspiracji działa w branży pomocy psychologicznej. Doskonale wykwalifikowana kadra oferuje psychoterapię grupową, rodzinną i wykłady otwarte. Specjaliści zapewniają kompleksową pomoc w takich sprawach jak fobie, depresja, kłopoty w relacjach z innymi lud ... szczegóły wpisu »

 • Psycholog Warszawa - Małgorzata Kowalik

  W gabinecie psychologiczno-terapeutycznym w Warszawie udzielamy pomocy młodzieży i osobom dorosłym, które znalazły się w trudnej sytuacji osobistej, rodzinnej czy zawodowej, borykają się z uczuciem przygnębienia i smutku, przeżywają kryzys lub chciałyby lepiej poznać si ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia Łódź

  Psychoterapeuta to osoba, jaka w przekonaniu wielu ludzi posiada niedzienną mądrość, a dzięki niej zdoła ulżyć wielu ludziom. Nie inaczej jest z załogą na Adults. com. pl W swojej ofercie staramy się głównie zapewnić dobro naszych pacjentów, jacy prawdopodobnie mają pro ... szczegóły wpisu »

 • Leczenie depresji hipnozą

  Jeśli odczuwamy długotrwały smutek, strach, brak energii, nic nas nie cieszy, jesteśmy ciągle zmęczeni i przygnębieni, być może jest to depresja. Dla pewności, powinniśmy zgłosić się do specjalisty, który pomoże nam poradzić sobie z problemami.
  Korzystając z terapi ... szczegóły wpisu »

 • Logopeda Ursynów

  W stolicy Polski znajduje się Centrum Promyk, które jest prywatnym gabinetem psychologiczno – pedagogicznym zapewniającym kompleksową pomoc dla najmłodszych i dorosłych. Oferujemy wsparcie i pomoc dla młodych osób z problemami oraz szeregiem innych trudności. Zapewniamy ... szczegóły wpisu »

 • Pomoc psychologiczna warszawa

  Doktorowie korzystają z przeróżnych określeń do określenia postaci chandry. Jedną z nich jest depresja podatna. Ta nazwa ma dwa przesłania. Jedno to, że chandra jest efektem stresującego zdarzenia, jak strata pracy oraz na ogół trwa długo. Ma prawo też być przedstawiona ... szczegóły wpisu »

 • Detoksvip.pl

  Jeśli w Twoim życiu pojawiło się uzależnienie, koniecznie musisz je wyeliminować. Możesz to zrobić z naszą pomocą. Prowadzimy kilka wyspecjalizowanych placówek leczenia uzależnień, w których pacjentom zapewniamy pełną anonimowość, ale przede wszystkim odtrucie organizmu ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Aquafen - to profesjonalny, wartościowy spis polskich stron internetowych w jednym miejscu. Zapraszamy.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 7629 stron internetowych w 15 kategoriach i 469 podkategoriach. Gości online 23. Stron oczekujących 4.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Aquafen posiada aktualnie:
  IP: 8,470,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator