12 2016
0

Kto podglądał mnie na fb

Wpis przeglądano 52 razy.

Kto podglądał mnie na fb

Facebook jest portalem internetowym dzięki któremu po założeniu konta użytkownik będzie mógł wchodzić w interakcje na
chacie z użytkownikami, tworzyć społeczności o różnych hobby dzięki czemu będziesz mógł poszerzać wiedzę w swoich dziedzinach którymi się intrygujesz!
A wymieniać się punktami widzenia będziesz miał na pewno z kim, ponieważ liczba człónków FB przeszła dawno już dużą cyfrę.

Społeczność Facebooka to raczej grupa młodszych członków iż średnia wieku to tylko 22 lata, więc widać jasno i wyraźnie, że Fb należy do osób młodych i otwartch na nowe nowinki techniczne. FB powstał już dosyć dawno bo już na początku 2004 roku. Czyli ponad 12 lat temu, jednak w Polsce przyszedł on aż na przełomie 2010/2011 roku i świetnie się u nas ma!

Jednakże dużo użytkowników narzeka, że Facebook nie udostępnił opcji dzięki której można by było sprawdzić kto wchodzi na twój konto. Przez to wiele ludzi zostaje oszukiwana przez oszustów którzy promują swoje psudo-programy, które niby dają opcje podglądania na Fejsie!

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 1
 • Wyświetleń: 52
 • CTR: 1.92%
 • Data dodania: 29 12 2016
 • Ocena:

  Ocena: 3.6/10 (5 głosów)

Odwiedziny yahoo 7
Kto podglądał mnie na fb
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Żłobek piątkowo

  Gdy chciałbyś odnaleźć korzystny żłobek dla własnego dziecka – musisz wiedzieć, że świetnie trafiłeś! Żłobek piątkowo lub też żłobek winogrady – to strzał w dziesiątkę dla każdego rodzica który chce zagwarantować korzystne warunki swojemu dziecku w momencie pracy! Przyj ... szczegóły wpisu »

 • Szkoła tańca Lublin

  Szkoła Tańca StepbyStep to jedyna w Lublinie szkoła, która prowadzi spersonalizowane zajęcia dla pań, panów i par. Nauka układów dopasowana jest do indywidualnych zdolności uczestników, ich niezagospodarowanego czasu oraz formy fizycznej. Zajęcia organizują wyspecjalizo ... szczegóły wpisu »

 • Napisanie pracy zaliczeniowej

  Pisanie prac to zajęcie, z którym wiele kształcących się ma kłopoty, choćby z zredagowaniem części początkowej czy wniosków do swojej pracy, która będzie charakteryzować się stosowną budową. Wtedy z podparciem idzie nasza firma, przychodząc naprzeciw potrzebom studentów ... szczegóły wpisu »

 • Korepetycje z matematyki Oleśnica

  Na stronie internetowej stat-math. pl znajdziemy informacje o działającej w Oleśnicy firmie profesjonalnie zajmującej się świadczeniem usług w postaci pomocy dydaktycznej indywidualnej oraz jako kursy Oleśnica. Opisywana strona szczegółowo prezentuje ofertę, w skład któ ... szczegóły wpisu »

 • Belki

  Statyka. info jak sama nazwa wskazuje, strona obejmuje swoim zakresem materiały z dziedziny fizyki właśnie o nazwie statyka. Jednak treść zawartości strony ogranicza się do statyki budowlanej. Jest to obowiązkowa strona dla każdego przyszłego inżyniera, ponieważ zawiera ... szczegóły wpisu »

 • Nawóz - www.rolpol24.pl

  Nasza firma to znany i ceniony dystrybutor nawozów na terenie całego państwa. W mojej katalogu usług/produktów znajdą państwo różnego rodzaju nawozy sztuczne. Proponujemy nawozy płynne dolistne, ogrodnicze, potasowe, wapniowe i tym podobne. Prawie każdy z naszych produk ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Aquafen - to profesjonalny, wartościowy spis polskich stron internetowych w jednym miejscu. Zapraszamy.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 7825 stron internetowych w 15 kategoriach i 469 podkategoriach. Gości online 4. Stron oczekujących 3.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Aquafen posiada aktualnie:
  IP: 8,470,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator