12 2016
0

Kto podglądał mnie na fb

Wpis przeglądano 51 razy.

Kto podglądał mnie na fb

Facebook jest portalem internetowym dzięki któremu po założeniu konta użytkownik będzie mógł wchodzić w interakcje na
chacie z użytkownikami, tworzyć społeczności o różnych hobby dzięki czemu będziesz mógł poszerzać wiedzę w swoich dziedzinach którymi się intrygujesz!
A wymieniać się punktami widzenia będziesz miał na pewno z kim, ponieważ liczba człónków FB przeszła dawno już dużą cyfrę.

Społeczność Facebooka to raczej grupa młodszych członków iż średnia wieku to tylko 22 lata, więc widać jasno i wyraźnie, że Fb należy do osób młodych i otwartch na nowe nowinki techniczne. FB powstał już dosyć dawno bo już na początku 2004 roku. Czyli ponad 12 lat temu, jednak w Polsce przyszedł on aż na przełomie 2010/2011 roku i świetnie się u nas ma!

Jednakże dużo użytkowników narzeka, że Facebook nie udostępnił opcji dzięki której można by było sprawdzić kto wchodzi na twój konto. Przez to wiele ludzi zostaje oszukiwana przez oszustów którzy promują swoje psudo-programy, które niby dają opcje podglądania na Fejsie!

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 1
 • Wyświetleń: 51
 • CTR: 1.96%
 • Data dodania: 29 12 2016
 • Ocena:

  Ocena: 3.6/10 (5 głosów)

Odwiedziny yahoo 7
Kto podglądał mnie na fb
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Język angielski szczecin

  Zapraszamy Państwa do nauki w naszej mobilnej szkole językowej. Chcą Państwo nauczyć się szybko lub odświeżyć swoją znajomość języka obcego, a są Państwo zajęci pracą i obowiązkami życia prywatnego, proponujemy kursy języków obcych z dojazdem lektora do klienta. Znajdą ... szczegóły wpisu »

 • Dziennik internetowy

  W serwisie prymus.info zaprezentowana została idea elektronicznych dzienników w szkołach. Dziennik internetowy to innowacyjna forma prowadzenia dokumentacji przebiegu nauczania. Udostępniamy bezpłatne wpisanie, do dziennika elektronicznego, danych początkowych. Mamy cer ... szczegóły wpisu »

 • Juwenalia warszawskie

  Juwenalia warszawskie zapowiadają się jak co roku bardzo zachęcająco. Weekend 11-12 maja w kalendarzu każdego żaka powinien być zakreślony na czerwono. Zagrają między innymi Myslovitz, Łąki Łan, ŁONA, Kult, Lao Che i wiele innych. Niespodzianki będą także czekać na stud ... szczegóły wpisu »

 • Zawodowcy - Dołącz do zawodowców

  „Dołącz do zawodowców” to serwis internetowy skierowany do przyszłych absolwentów zawodówek i techników z województwa śląskiego. Zadaniem portalu jest po pierwsze wsparcie absolwentów tych placówek na początku ścieżki zawodowej poprzez między innymi: indywidualne doradz ... szczegóły wpisu »

 • Warsztat baristyczny

  Kawa to rodzaj napoju, którym praktycznie każdy rozpoczyna dzień. Dodaje energii oraz dostarcza bardzo dużej przyjemności z samego faktu jej wypicia. Na świecie istnieje mnóstwo rodzajów kaw, które różnią się od siebie smakiem. Taka różnorodność sprawia, że każdy może d ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Aquafen - to profesjonalny, wartościowy spis polskich stron internetowych w jednym miejscu. Zapraszamy.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 7749 stron internetowych w 15 kategoriach i 469 podkategoriach. Gości online 22. Stron oczekujących 2.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Aquafen posiada aktualnie:
  IP: 8,470,
  BL: ,
  Page Rank: 1

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator